תחומי פעילות

בדיקת מעבדות מזון – בדיקת מעבדה

בדיקות מעבדה – מעבדות לבדיקת מזון | מיקרוביולוגיות

חברת ביו-קאר מבצעת בדיקות במעבדה המוסמכת על ידי הרשויות להסמכת מעבדות במשרד הבריאות

במעבדה, מכשירים משוכללים מהמתקדמים ביותר בתחום. קיום הבדיקות במעבדה חיצונית מהווה יתרון משום שהבדיקות אינן תלויות ומספקות תשובות אמיתיות ומדוקדקות המקובלות על-ידי משרד הבריאות.

מחפשים מעבדת מזון \ מעבדה מיקרוביולוגית ? הגעתם למקום הנכון

בהתאם לצורך של כל בית ממכר מזון, נלקחות דגימות למעבדה כחלק מתהליך הביקורת במקום שעורך יועץ התברואה. האבחון לפיו נקבע אילו דגימות נלקחות, נעשה על-פי סוג המטבח והתוצר שהוא מייצר. במקומות בהם המטבח מספק תוצרים המבוססים על מזון מן הים, הדגימות יהיו שונות מדגימות בבית ממכר אחר. הדגימות נלקחות ממוצרים וממשטחים בהתאם לדרישות המעודכנות ביותר של משרד הבריאות.

באמצעות הדגימות, נבחנות האיכויות של החומרים ועמידתם בתנאים הנדרשים

הדגימות מאפשרות לבעל העסק, לקבל תמונה טובה יותר על המוצרים הנרכשים על ידו ועל רמת השימור שלהם בתנאים הקיימים.

לאחר קבלת תשובות המעבדה, יועץ הבטיחות מפיק דו"ח מפורט בעל קריטריונים הרלוונטיים לכל מקום באופן אישי. הדו"ח מפרט את נתוני הביקורת ואת תשובות המעבדה. הדו"ח מופק בשפה העברית והוא נוח לקריאה ולהבנה. במידה ותוצאות הבדיקה יצביעו על חריגה מהמדדים המקובלים, תיערך בדיקה נוספת על מנת לשלול מזון שאינו איכותי מספיק ואינו יכול להיות בשימוש עבור הסועדים במקום.

ישנן אפשרויות רבות, ובעיות רבות, הצוות שלנו מתמחה בביצוע הבדיקות ויספק לך את כל הנדרש במידה ואתה מחפש מעבדות לבדיקת מזון או מעבדה מיקרוביולוגית.

בדיקת מעבדות מזון – בדיקת מעבדה 5.00/5 (100.00%) 7 votes

פעילויות נוספות

תכנון מטבחים ורישוי עסקים

תוכניות העבודה של חברתנו ידועים ברמת התכנון והגימור ומתקבלות בהערכה רבה הן אצל לקוחותינו והן ברשויות משרד הבריאות והעיריות.

ייעוץ בטיחות מזון

חברת ביו CARE מציבה בעלי מקצוע מהשורה הראשונה בבטיחות מזון בהם: ווטרינרים, תברואנים, מהנדסי מזון וטכנולוגי מזון.

הדרכת עובדים

העובדים במטבחים לא תמיד מודעים לתקנות הרבות שקבע משרד הבריאות, ובעת ביקורת של משרד הבריאות, חוסר הידיעה עלול להביא לתוצאות שליליות.

רישוי לאירועים חד-פעמיים

אירועים חד פעמיים גם כן מחויבים בקבלת רישוי עסקי ואנו דואגים לכל הצרכים מול הרשויות. היתרון שלנו הוא בניצול מרבי של הזמן וחסכון הטרחה עבור המפיקים.